Rezerwuj swój pobyt

Hotele by ZDROJOWA

Pokoje

Pokój Standard
Apartament — do 29m2
Pokój Standard z widokiem na góry
Apartament — do 36m2
Apartament Lux
Apartament — do 60m2
Apartament Lux z widokiem na góry
Apartament — do 50m2
Apartament Superior
Apartament — do 82m2
Apartament Superior z widokiem na góry
Apartament — do 96m2
Apartament Exclusive
Apartament — do 96m2
Zasób 2
Kontakt
Zasób 1
Pokoje
Zasób 3
Rezerwuj
Odkryj

Zaszyj się w zakamarkach Karkonoszy

Nasz aparthotel to doskonała opcja na weekend i dłuższy urlop z dala od zgiełku i codzienności. To także idealna baza do pieszych wędrówek górskimi szlakami i do zimowego szaleństwa, a także wyjątkowe miejsce świątecznego relaksu. Sprawdź nasze oferty specjalne, wybierz opcję dla siebie.

Niezapomniane Święta w Krainie Ducha Gór

Boże Narodzenie

Spędź święta Bożego Narodzenia u stóp Karkonoszy, w polskiej stolicy zimowych sportów. Zachwyć się niezwykłą, górską panoramą widoczną z okien apartamentu. Ciesz się wyjątkową, rodzinną atmosferą i smakiem tradycyjnych, świątecznych potraw
Odkryj
Kameralny Sylwester w krainie Ducha Gór

Sylwester

Ciesz się niepowtarzalną atmosferą magicznych Karkonoszy! Oddaj się szampańskiej zabawie z góralskimi akcentami i zasmakuj niezwykłych, lokalnych przysmaków! Przywitaj Nowy Rok w Cristal Resort Szklarska Poręba!
Odkryj
Ferie w kurorcie pod Szrenicą

Ferie

Cena: od 569 PLN

Wygodne i klimatyczne pokoje oraz zdrowe i energetyczne śniadania czekają na spragnionych zimowych atrakcji. Wybierz polską stolicę sportów zimowych i spędź rodzinne ferie w zimowych Karkonoszach!
Odkryj
wSPAniałe przyjaciółki

wSPAniałe przyjaciółki

Cena: 300 PLN / os.

Zabierz swoją przyjaciółkę, mamę lub córkę do wyjątkowej krainy piękna. Cieszcie się swoim towarzystwem i błogim relaksem płynącym z wyjątkowych ceremonii i aromatycznych rytuałów.
Odkryj
Zregeneruj ciało i umysł w Cristal Wellness

Regeneracja ciała i umysłu

Cena: 250 PLN / os.

Pakiet został stworzony z myślą o tych, którzy pragną odzyskać równowagę ciała i umysłu. Relaks i odprężenie zapewnią harmonię, której potrzebujesz w jesienne dni.
Odkryj